Dear teachers,

I saw a can of orange juice priced at $2.5 at a supermarket.
The total amount of four cans of orange juice should be $10.
But I am not sure if I should say
"10 dollars for 4 cans of orange juice"
or
"4 cans of orange juice for 10 dollars"
Please help

Thanks

Kitty